ALYANSIN EN ŞIK HALİ FUARA MERHABA DEDİ

İstanbul Jewellery Show’a yaklaşık bir yıldır büyük bir özenle hazırlanan ve firma tarihinin en iddaalı, en çarpıcı tasarımlara sahip alyans koleksiyonlarını vitrinlerine taşıyan Ufuk Alyans; başarılı bir fuarı daha geride bıraktı. Merakla beklenen ‘Ever After’ koleksiyonunun tamamını ziyaretçilerin beğenisine sunan Ufuk Alyans; ayrıca ‘Sevgi Kolyesi’ ürün konseptiyle, alyans ve kolyeyi birbirine kombine ederek sektörde bir ilki gerçekleştirdi. Parmaktaki alyansın daha küçük modelini kolyeye taşıyan Ufuk Alyans; kreatif yönde limitleri zorladı.

2014 yılında hem ihracat çalışmalarında daha büyük hamleler yapmayı hem de ürün tasarımlarında daha cesur adımlar atmayı planladıklarını belirten Ufuk Alyans firma sahibi Ufuk Güneş; “Birçok farklı ürün grubumuzun en yeni modellerini ve Ever After koleksiyonumuzun ilk alyanslarını İJS kapsamında ilk kez lanse ettik. Harcadığımız yoğun emeğin karşılığını, hem beğeni hem de ticari olarak görmemiz bizim daha farklı yeniliklere girişmemize zemin hazırlayacaktır” dedi.

Ziyaretçilerin haricinde sektördeki meslektaşlarından da yeni tasarımlarına ve konseptlerine övgü almalarının çok sevindirici olduğunu kaydeden Ufuk Güneş; İJS’un ihracat çalışmaları için attıkları adımları hızlandırmaya vesile olduğunu, özellikle Avrupa pazarından ürünlerine talep olmasının markalarına yeni ufuklar açacağını dile getirdi. Yeni tasarımlarının taklit edilmemesi için tescil işlemlerini yaptıklarını kaydeden Güneş; “Artık yeni tasarımlarımızda çarpıcı güzellikler ortaya koyarak, fiyatın ikinci üçüncü plana atılmasını sağlamak istiyoruz. Sürekli bahsedilen katma değerli ürünlerin üretimi konusunda, markamız üstüne düşen görevi yerine getirecek ve Dünya arenasında tedarikçi, fason kimliği ile değil kendi markasıyla ayaklarının üstünde duracaktır” diye konuştu.

Fuarda kendilerine koydukları hedefi yakaladıklarını sözlerine ekleyen Güneş, markalarının fuarda aldığı siparişleri hazırladıktan ve teslim ettikten sonra,  önümüzdeki İJS Ekim fuarı için vakit kaybetmeden hazırlıklara başlayacağını söyledi.

Ufuk Güneşufuk

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>