‘SEVGİ KOLYESİ’ UĞUR GETİRDİ

İstanbul Jewellery Show’da üretim ve hayal gücünün geldiği en üst noktayı cömertçe gözler önüne seren Ufuk Alyans; fuarda büyük takdir ve beğeni topladı. 

İstanbul Jewellery Show’a yaklaşık bir yıldır büyük bir özenle hazırlanan ve firma tarihinin en iddialı, en çarpıcı tasarımlara sahip alyans koleksiyonlarını vitrinlerine taşıyan Ufuk Alyans; başarılı bir fuarı daha geride bıraktı. Merakla beklenen ‘Ever After’ koleksiyonunun tamamını ziyaretçilerin beğenisine sunmanın yanı sıra,‘Sevgi Kolyesi’ ürün konseptiyle, alyans ve kolyeyi birbirine kombine ederek sektörde bir ilki gerçekleştirdi.

2014 yılında hem ihracat çalışmalarında daha büyük hamleler yapmayı hem de ürün tasarımlarında daha cesur adımlar atmayı planladıklarını belirten Ufuk Alyans firma sahibi Ufuk Güneş; “Birçok farklı ürün grubumuzun en yeni modellerini ve Ever After koleksiyonumuzun ilk alyanslarını İJS kapsamında ilk kez lanse ettik. Harcadığımız yoğun emeğin karşılığını, hem beğeni hem de ticari olarak görmemiz bizim daha farklı yeniliklere girişmemize zemin hazırlayacaktır” dedi.

Ziyaretçilerin haricinde sektördeki meslektaşlarından da yeni tasarımlarına ve konseptlerine övgü almalarının çok sevindirici olduğunu kaydeden Güneş; İJS’un ihracat çalışmaları için attıkları adımları hızlandırmaya vesile olduğunu, özellikle Avrupa pazarından ürünlerine talep olmasının markalarına yeni ufuklar açacağını dile getirdi.

Fuarda kendilerine koydukları hedefi yakaladıklarını sözlerine ekleyen Güneş, markalarının fuarda aldığı siparişleri hazırladıktan ve teslim ettikten sonra,  önümüzdeki İJS Ekim fuarı için vakit kaybetmeden hazırlıklara başlayacağını söyledi.

ufuk alynsUfuk Güneş... Ever After'ın sevgi kolyeleri ve alyanslarıyla birlikte

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>