TRABZON HASIRI OSMANLI ZERAFETİYLE BİRLEŞTİ

 

Son yıllarda İstanbul Jewellery Show’a son derece iddialı hazırlanan ve yeni tasarımları, özgün teknikleriyle renk katan Trabzon Hasırının önde gelen markası Bykuk; bu fuarda yepyeni fantezi modellerinde Osmanlı tarzı ve otantik desenlere yer verdi. 

Trabzon Hasırı; son yıllarda birçok yenilikçi firmayla birlikte klasik çizgisinin dışında, renkli ve gözalıcı tasarımlarla üretim bandından çıkartılarak çok daha büyük kitlelerin beğenisine sunulmaya başlandı. Hasır üretiminin önde gelen markalarından Bykuk; İstanbul Jewellery Show kapsamında hem klasik hem de fantezi hasırda 60’a yakın yeni modeli görücüye çıkardı. Özellikle Trabzon Hasırının tarihi dokusuyla çok güzel harmanlanan Osmanlı tarzı tokalar, hasıra birbaşka hava katarken, takının ağır duruşuyla uyum gösteriyor. Bykuk Kuyumculuk firma ortağı İbrahim Kuk; 3’üncü kez katılmaya hazırlandıkları İstanbul Jewellery Show Mart Fuarının hem sektör hem de markaları için çok önemli bir platform oluşturduğunu, özellikle en yeni ve dikkat çekici modellerin lansmanını bu fuara denk getirdiklerini söyledi.

Bu yıl yurtiçi ve yurtdışının talep farklılıklarını gözeterek ayrı üretim gerçekleştirmeye başladıklarını kaydeden İbrahim Kuk; “Geçtiğimiz yakın dönemde özellikle Arap ülkelerinde Trabzon Hasırı; otantik ve tarihi desenler eşliğinde tercih edildi. Bizde Dünya çapındaki bu ilgiyi ve eğilimi, yurtiçindeki tüketicilerin de beğenisine sunmak istedik” dedi. Bu yıl ki fuarda fantezi tarzda ürünlere daha fazla yoğunlaştıklarını belirten Kuk; yeni tasarımların renkli taşlarla çok iyi kombine olduklarını, pırlanta ve elmas takılarda kullanılan tarzda taş kullanımıyla büyük beğeni topladıklarını dile getirdi.

Bykuk; bu yıl baştan sona yeniden tasarlanan ve daha da büyüyen çarpıcı standıyla fuara katıldı.

5 9 12 70

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>