ELMASLI ÜRÜNLERE YOGUN İLGİ

Zergeran Kuyumculuk; kendi evinde, yurtdışında tanıştığı müşterilerini ağırlama fırsatı elde etti. 

Özel mücevherleri ve modern pırlantalı setleriyle dikkat çeken Zergeran Kuyumculuk;  tahminlerinin ötesinde elmaslı ürünleriyle ilgili taleple karşılaştı. Şimdiye kadar katıldıkları en verimli İJS’yi tamamladıklarını belirten Zergeran Kuyumculuk Ürün Müdürü Merve Bedir; “Yurtiçi ve yurtdışından beklentilerimiz doğrultusunda müşterilerimiz geldi. Ayrıca ilk kez tanıştığımız büyük ölçekli toptancılarla uzun soluklu çalışmalarımızın startını verdik” dedi.

Geçen yıl belli oranda elmaslı takı grubunda azaltmaya gittiklerini kaydeden Merve Bedir; bu fuarda kendilerini şaşırtan elmaslı ürün talebi ile karşılaştıklarını, bu durum neticesinde tekrar vitrinlerindeki elmaslı mücevher sayısını arttırma kararı aldıklarını söyledi. Yurtdışında elmas mücevher üretiminde ciddi bir boşluk olduğunu bildiklerini dile getiren Bedir; ülkemizin elmas mücevher üretimi konusunda Dünya çapında çok kısa sürede ismini en üstlere taşıyabileceğini, bu önemli konuda firmalarımızın ortak hareket içinde olarak Dünya pazarında ‘Made In Turkey’ kaşesini taşımalarının gerektiğini ifade etti.

IMG_7773 IMG_7774 Merve Bedir

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>