Gelinlerin masum güzelliğine Roberto Bravo ışıltısı

Dünyaca ünlü mücevher markası Roberto Bravo, Diamond Love Koleksiyonu ile gelin adaylarının en mutlu günlerinde güzelliklerini tamamlıyor.

Roberto Bravo, Diamond Love Koleksiyonu’nu, gelinlik seçimi kadar mücevher seçimine de önem veren gelin adaylarının beğenisine sunuyor. Diamond Love, yeni bir hayata “evet” demeden önce tatlı bir telaş içine giren gelin adaylarının gözdesi oluyor.

Zarafetin simgesi pırlanta ile altının muhteşem birlikteliğiyle tasarlanan setler, en mutlu günlerinde gelin adaylarının güzelliklerini parıldatacak. Pırlantanın sadeliğini sıra dışı tasarımlarla birleştiren Diamond Love Koleksiyonu, gelinlerin masum güzelliğine büyüleyici bir ışıltı verecek.

En mutlu gününde davetlileri ışıltısı ile büyülemek isteyen gelin adayları, Diamond Love Koleksiyonu’na Roberto Bravo mağazaları ve satış noktalarından ulaşabilirler.

Roberto Bravo_DIAMOND LOVE 2 Roberto Bravo_DIAMOND LOVE KUPE Roberto Bravo_DIAMOND LOVE Roberto BravoDIAMOND LOVE

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>