HER BİR TAŞ İÇİN ÖZEL HAZNE

Besay Kuyumculuk; ticari faaliyetlerden, işlem hacminden ve yüksek sipariş almaktan daha çok yeni ürünlerini ve markasını daha çok kişiye tanıtmayı önemsiyor.

Bu yıl onlarca çeşit yarı değerli doğal taşı, büyük bir emek harcayarak sektörün beğenisine sunan Besay; özgün tasarımlarıyla mesleğine duyduğu büyük aşkı takılarına yansıttı. Besay Kuyumculuk firma sahibi Ömer Kaya; yıllar önce kısıtlı taş çeşidinde yaptıkları asimetrik kullanım tekniğini bu fuar kapsamında birçok yarı değerli taşa uyguladıklarını, her bir taş için özel hazne yaparak ciddi işçilik orta koyduklarını söyledi.

Fuar boyunca ağırlıklı olarak mevcut müşterilerini ağırladıklarını, yeni müşteri adayları ve sektör mensuplarıyla karşılaşma şansı bulamadıklarını belirten Ömer Kaya; stantlarının fuar alanında ön planda olmayan bir yerde konumlandırıldığından ve organizatör firmanın fuar öncesi anlatımıyla uygulamanın farklılıklar göstermesinden yakındı.

Doğal Taşlar ile Besay imzalı yüzükler büyük ilgi gördü Doğal Taşlar Göz alıcı yüzükler Ömer Kaya..

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>