YABANCI ALICILARIN GÖZDESİ OLDU

Sektörümüzün kıdemli markası Ekol Kuyumculuk; İstanbul Jewellery Show’da başarılı ürün sunumları, çarpıcı stant dizaynı ve geniş ürün gamıyla her yıl olduğu gibi birçok ziyaretçinin ilgisine mazhar oldu. 

Ekol Kuyumculuk Yönetim Kurulu Başkanı Alaattin Kameroğlu; fuar öncesi, ülke genelindeki ekonomik ve siyasal sebeplerden kaynaklanan sisli hava nedeniyle bu yıl ki beklentilerini daha düşük tuttuklarını, buna karşın özellikle yabancı alıcıların beklenenin üstünde markalarına teveccüh ettiğini söyledi.

Fuara tüm yenilikleriyle büyük bir özenle hazırlandıklarını kaydeden Alaattin Kameroğlu; yıllardan beri Ekol Kuyumculuğun fuarları sıcak satış platformu olarak nitelendirmediğini, fuarı sektör mensuplarının bir araya geldiğini, fikir alışverişinde bulunduğu, yeniliklerini, mesleki maharetlerini gösterdikleri, markaların güven tazelediği bir ortam olarak gördüklerini ifade etti. Bu fuarın ardından bir miktar ihracat çalışmalarında artışın olacağını kaydeden Kameroğlu; “Yaklaşık kapasitemizin %10’unu ihracata ayırıyorduk. Bundan sonra ihracata toplam satışımızın %20’lik bir bölümünü ayıracağız gibi görünüyor” dedi.

KAMEROĞLU KAMEROĞŞU 3 A.Kameroğlu KAMEROÜLU 2

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>