Temel Pırlanta Eğitimi “Introduction to Diamond Grading” (IDG)    Süre: 1 Hafta

Temel Pırlanta Eğitimi “Introduction to Diamond Grading” (IDG) Süre: 1 Hafta

HRD Antwerp Temel Pırlanta eğitimi; konu üzerine hiç bir bilgisi olmayan kişileri HRD Antwerp Elmas sertifikalarını anlayabilecek ve bu sertifikalar üzerinden fiyat belirleyebilecek seviyeye taşıyan bir eğitimdir. Katılımcıların elmas terminolojisine hakim olmaları ve pratik olarak incelenen elmasın berraklığını ve rengini yaklaşık olarak tespit etme ve karatı üzerine kesin bir karar verme yetisine sahip olmalarını hedefler.

HRD Antwerp Temel Pırlanta Eğitimleri elmasın berraklık sınıfını etkileyen parametrelerin anlaşılması için mikroskop kullanımına imkan sağlar. Mikroskop kullanımı; katılımcıların lup ile elmas incelemeleri sırasında karşılaştıkları karakteristiklerin tanımlanmasında temel adımı teşkil eder. Bu yöntem sayesinde elmas inceleme sistematiğinin mantığı anlaşılmış olur. Böylece ileriki eğitimler içinde alt yapı sağlam bir biçimde oluşturulur.     

HRD Antwerp Temel Pırlanta Eğitiminde başarılı olabilmek için eğitimin sonunda uygulanan sınavdan en az % 50 doğruluğa ulaşmak gerekmektedir.
HRD Antwerp Temel Pırlanta Eğitimi 1 hafta haftada 5 güne; pratik ve teorik bilginin mükemmel bir uyumunun dağıtılmasıyla oluşmuştur. Bu eğitimin ikinci gününden itibaren hissedilebilir bir ivmeyle bilgi aktarımı gerçekleşir
 Temel Pırlanta Eğitimi sırasında gösterilecek konular aşağıda belirtilmiştir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>