Türkiye’de Mücevher Sektörünün Buluşma Noktası; “İstanbul Jewelry Show”

Türkiye’de Mücevher Sektörünün Buluşma Noktası; “İstanbul Jewelry Show”

Türkiye’de Mücevher Sektörünün Buluşma Noktası; “İstanbul Jewelry Show” Mart Fuarı sektörün önde gelen firmalarını ve sektör profesyonellerini 38. kez bir araya getirmeye hazırlanıyor.

UBM Rotaforte’nin Türk Ekonomi Bankası (TEB) Ana Sponsorluğunda organize ettiği  “ISTANBUL JEWELRY SHOW” Mart Fuarı’nda kuyum ve değerli taş sektörünün temsilcileri bir araya gelecek. Türkiye açısından çok büyük önem taşıyan ve sektörün nabzını tutan “ISTANBUL JEWELRY SHOW” Mart Fuarı, yerli ve yabancı sektör profesyonellerini 38’inci kez İstanbul’da buluşturacak.

20 -23 Mart 2014 tarihleri arasında 4 gün boyunca yerli ve yabancı sektör profesyonellerini bir araya getirecek “Istanbul Jewelry Show” Mart Fuarının bu yılki bir diğer önemli özelliği toplam 6 salonda 60.000 metrekarede düzenlenecek olması.

4 gün sürecek olan “Istanbul Jewelry Show” Mart 2014 Fuarı’nda;  6 Salonda, 1200’ün üzerinde yerli ve yabancı marka ve firmalar bir araya gelecek.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>