En şık mücevher ödülleri dağıtıldı

En şık mücevher ödülleri dağıtıldı

Kadınların en büyük vazgeçilmez aksesuarı mücevherlerdir. Dünyanın en pahalı ve belki de en çok tercih edilen aksesuarı.

ABD’de geçtiğimiz gün yapılan mücevher tasarım yarışması çok büyük bir ilgi ile karşılandı. Ödül gecesi mücevher dergisi Veranda’nın Genel Yayın Yönetmeni Clinton Smith’in konuşmasıyla başladı. Smith, en iyi mücevher tasarımını çekerken oldukça zorlandıklarını ve her geçen yıl daha da güzel tasarımların önlerine gelmesinin sevindirici olduğunu söyledi.

Uluslararası Kuyumcular Birliği Başkanı David Sexton ve Mücevher Sergi Başkanı Richard Zucker’ın ödülleri verdiği gecenin kazananları,  gelinlik kategorisinde üzerinde 3 kıratlık bir elmas taşıyan nişan yüzüğü oldu.

Renkli taş kategorisinde, içinde 18 ayar altınlar bulunan kırmızı, platinlerle süslü bir yüzük  ödüle layık görüldü.

Saatler kategorisinde ise, kazanan bir İsviçre el yapımı olan, numaralandırılmış ve sınırlı sayıda renkli olarak üretilen, safir ve elmas kaplı bir saat oldu.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>